UR & KLOCKOR / Väggur / Lodur 11075336
nr 1107 5336
Lodur
Sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador, ren obj
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:29:09
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr